Nietypowa symulacja na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie programów dla rynku MŚP, organizacji nie działających dla zysku i administracji państwowej od następnego kwartału udostępniliśmy symulację integracyjną: Ekstremalne zawody w szalonym wariancie gry w Przygoda z fotografią (Roboczy tytuł symulacji jest do dopracowania – ale wyraża charakter tego modułu.)
Ninieszą symulację polecamy na kursach z rozwoju menedżerskiego, z zarządzania czasem i na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Statystycznie najpowszechniejsze jej zastosowanie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Merytoryka ćwiczenia: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia praw autorskich: Dania
Czas trwania: dwie godziny
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksymalnie 19.
Niezbędny sprzęt: kije bilardowe – sztuk dziesięć, łamacz do maszynek – sztuk trzy, masa mocująca – sztuk dziesięć, trochę marakuji, paczka khakich markerów, kubek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
STUDIO FITNESS „SYNERGIA” – FORMA I STYL MARLENA MUCHOWIECKA , Joanna Stawska Produkcja Handel Usługa „EFEKT”, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPAWSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, PH–U Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak Spólka jawna, BMM sp. z o.o., Indywidualna Praktyka Stomatologiczna LASERPLUS Magdalena Barańczuk-Matyba, P.P.H.U. Kampra Więcek Antoni, Miasto i Gmina Mikstat, Gmina Białośliwie, Gmina Rakoniewice, Gmina Ślesin, Gminne Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Mszanowie, Fundacja Muzeum Architektury Drewnianej Reginu Siedleckiego w Suchej, Fundacja Wspierania Młodych „Pro Homo”, Polskie Towarzystwo Fizyczne – Zarząd Główny, Stowarzyszenie Bezkresy , Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy SEMP, Stowarzyszenie Organizatorów Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych – OZON, Stowarzyszenie Towarzystwo Kultury Teatralnej, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była także rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Sztuki piękne (malarstwo, rzeźba, …)”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy niniejsze opracowania:

 • Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
 • Kultura Toyoty-Jeffrey K. Liker
 • Inwestowanie w wartość-Bartosz Sałbut
 • Wzrost.Ideały jako siła napędowa-Jim Stengel
 • Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów-Fredric Bohm, Stefan Laurell
 • Stephen R. Covey. Mądrość i pasja-Stephen R. Covey
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Jabłoń, ośrodek Izbicko, ulica Grzesiuka 42
  Opłata za uczestnictwo: 1200 PLN plus VAT. Proponujemy opcję wniesienia opłaty w ratach – dziewięć miesięcznych rat.
  W cenie kursu znajduje się catering. Przystawka: Carpaccio z łososia. Zupa: Rozgrzewająca zupa z zielonej soczewicy z dodatkiem pieczonego rostbefu. Drugie danie: Gicz jagnięca podana na risotto z pęczaku, brokułami i pikantnym sosem z pomidorów. . Deser: Jabłka w cieście. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Comments are closed.